Masaże

Masaże

Im słabsze ciało, tym silniej nami rządzi

Jan Jakub Rousseau

Masaż klasyczny danego obszaru ciała

180 zł / 60min.

150 zł / 30 min.

Masaż klasyczny to popularny zabieg zwiększający przepływ tlenu we krwi, usuwa toksyny z mięśni oraz poprawia ich elastyczność. Redukuje stres, zmniejsza napięcie, poprawia samopoczucie zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym. Skóra po masażu pozostaje elastyczna, pachnąca, odżywiona i przyjemna w dotyku.

 

Masaż relaksacyjny pleców

200 zł / 60 min.

120 zł / 30 min.

Celem masażu relaksacyjnego, zgodnie z nazwą, jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. To doskonała forma terapii niemal dla każdego pozwalająca uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zmniejszyć poziom stresu. Masaż ten jest wykonywany na naturalnych olejkach ma działanie wyciszające, działa na wszystkie zmysły.

 

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

120 zł / 30 min.

Lekko złuszcza warstwę rogową naskórka, wpływa na zmniejszenie napięcia  dzięki czemu zmarszczki są mniej widoczne.Wpływa na kondycję skóry ujędrniając  ją.

 

Akupresura stóp

110 zł / 60 min.

Akupresura opiera się na teorii, iż budowa naszego organizmu jest tak skonstruowana, że wszystkie narządy w pewnym sensie współpracują ze sobą, żaden nie działa w pojedynkę. Wyodrębnione, zatem zostały specjalne punkty tzw. akupunkturowe. Każde z tych miejsc „odpowiedzialne” jest za funkcjonowanie jakiegoś narządu czy układu. Ich masowanie, uciskanie sprawia, że odblokowuje się energia, ustępuje ból części ciała, której taki punkt odpowiada, ułatwione jest m.in. usuwanie toksyn z organizmu.

 

Masaż leczniczy na dany obszar ciała

190 zł / 60 min.

Masaż typowo leczniczy powoduje zarazem pozytywne zmiany w skórze i pośrednio przyczynia się do efektów kosmetycznych. Łagodzi napięcia i bóle mięśniowe poszczególnych partii ciała.

 

Masaż antycellulitowy

220 zł / 60 min.

Drenaż limfatyczny to spokojna i przyjemna forma masażu, która ma na celu przede wszystkim poprawę krążenia krwi i limfy oraz idące za tym korzyści dla organizmu człowieka. Prawidłowo wykonany drenaż limfatyczny zmniejsza obrzęki i zastój płynów w przestrzeni międzytkankowej, oczyszcza organizm z toksyn, poprawia metabolizm, wzmacnia układ immunologiczny i przyspiesza regenerację po przebytych chorobach. Działa także ujędrniająco i antycellulitowo.

 

Masaż peelingujący na całe ciało

170 zł / 90 min.

Masaż poprawia wygląd skóry złuszczając martwe komórki naskórka, zmniejsza napięcie mięśniowe, usuwa toksyny oraz pomaga przygotować ciało do idealnej kondycji.

 

Masaż gorącymi kamieniami

280 zł/ 90 min

Masaż gorącymi kamieniami łączy w sobie oddziaływania zarówno termoterapii, drenażu, akupresury, aromaterapii jak i masażu szwedzkiego. Podstawę główna stanowi szerokie działanie na termoreceptory znajdujące się w skórze pacjenta. Do masażu wykorzystuje się czarny bazalt(skałę pochodzenia wulkanicznego). Skały te oczyszczają organizm z chorej energii, którą odebrały choremu lub zmęczonemu organizmowi. Masaż ten przynosi ukojenie ciała, duszy i umysłu.